Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Veratti: Szanse z Realem oceniam 50:50
10 lutego 2018; 22:57, Pooldi
Marco Veratti po spotkaniu z Toulouse FC otwarcie przyznał, że żadnej fety po wygranej nie będzie tylko natychmiastowa koncentracja i rozpoczęcie przygotowań do starcia z Realem Madryt.

Włoch to pewniak do gry w wyjściowym składzie na Bernabeu. W sobotnim starciu ligowym trener, Unai Emery, postawił od pierwszej minuty na Lassa, Lo Celso oraz Rabiota, nie chcąc przeciążać, i tak mocno eksploatowanego w ciągu sezonu, 26-letniego pomocnika. Veratti wszedł na plac gry dopiero w 60. minucie, gdyż wynik wciąż nie był korzystny dla Paryżan. Kilka minut po jego wejściu wynik otworzył i ustalił Neymar, mimo mało przekonującego zwycięstwo, Włoch jest pewny siebie i drużyny przed dwumeczem z Realem Madryt.

- Myślę, że jesteśmy gotowi na starcie z "Los Blancos". To niezwykle istotny mecz, niezwykle istotny dla całego sezonu. To wielkie wydarzenie dla nas, dla naszych kibiców. Staniemy naprzeciw wielkiej drużynie na wspaniałym stadionie. Musimy się na to przygotować. Szanse obydwu zespołów oceniam na 50:50. Mają wybitnych zawodników. Naszą siłą jest atak z Kylianem Mbappe oraz Neymarem na czele - stwierdził Marco.

Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Włoch rozpocznie starcie z Realem od pierwszej minuty. Nie wiadomo jednak z kim utworzy trójkę pomocników. Adrien Rabiot, Lassana Diarra oraz Gio Lo Celso znaleźli się w wyjściowej jedenastce w sobotnim starciu. W drugiej połowie oprócz Verattiego pojawili się Julian Draxler oraz Javier Pastore. Trener, Unai Emery, nie chce jeszcze odsłaniać kart: Wiem, że wszyscy chcieliby poznać skład, ale na dzień dzisiejszy najważniejsza informacja dla mnie to zwycięstwo z Toulouse. Mamy trzy dni na przygotowanie, a dopiero potem podejmę decyzję w ciszy, bez rozgłosu - zakończył Unai Emery.