Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Vinicius: Odrzuciłem oferty PSG i Barcelony dla Realu
20 czerwca 2018; 09:23, krzyssekk81

17-letni Vinicius Junior, jeden z fenomenów trwającego obecnie sezonu brazylijskiej Serie A ściągnął na siebie uwagę wielu skautów z europejskich potęg. Zainteresowanie zawodnikiem Flamengo wyraziło między innymi Paris Saint-Germain.

Vinicius mimo kilku lukratywnych ofert zdecydował się na grę w Realu Madryt, odrzucając tym samym oferty z Paryża i Barcelony.

- Tak, były między innymi oferty z Paris Saint-Germain i FC Barcelony. Zawsze pozostawali z nami w kontakcie. Ostatecznie czekaliśmy na odpowiedni moment i odpowiednią drużynę - mówi zawodnik.

- Czułem się, jakby to było spełnienie moich chłopięcych marzeń z dzieciństwa, to że idę do klubu, w którym wszyscy najlepsi zawodnicy na świecie chcą być. Najlepsi już tam są. Nie mogę opisać szczęścia towarzyszącego mi podczas podpisywania kontraktu - dodaje Vinicius.
 
17-latek ma podpisać z Królewskimi umowę w dniu swoich 18-stych urodzin, tj. 12 lipca. Kwota transferu napastnika wyniesie około 45 milionów €.

Źródło: www.sportsmole.co.uk / Foto: www.toredores.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
No właśnie, zobaczymy jak się rozwinie, bo tam co chwile jakieś ,,wielkie talenty'' pojawiają się
26 czerwca 2018; 09:09
Bee
Większość tych super nastolatków z Brazylii kariery nie robi, a 45 milionów na 18 latka to lekka przesada. Dobrze, że PSG nie biło się o gościa.
20 czerwca 2018; 16:05

Sklep PSG