Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Weah: Neymar kiedyś był idolem, dziś przyjacielem
9 września 2018; 21:11, Pooldi

We wczorajszym spotkaniu reprezentacji USA z Brazylią swój kolejny występ w narodowych barwach zaliczył Timothy Weah. Napastnik, który na co dzień dzieli szatnię z Neymarem, Thiago Silvą oraz Marquinhosem, w sobotę stanął naprzeciw swoich przyjaciół.

18-letni napastnik świetnie wszedł w sezon 2018/19. Ma na koncie już dwie bramki w oficjalnych spotkaniach, w tym jedno przeciwko AS Monaco w Superpucharze Francji. Zaowocowało to kolejnym powołaniem do reprezentacji USA na spotkanie z Brazylią, gdzie grają inni zawodnicy PSG. 

Amerykanin w samych superlatywach wypowiedział się po meczu o swoich kolegach z zespołu. Stwierdził, że szczególną sympatią darzy Neymara. 

- Na każdym treningu podglądam zachowania Neymara. Jeszcze kilka lat temu był jednym z moich piłkarskich idoli, a teraz jest jednym z moich najbliższych przyjaciół. Zaprosił mnie nawet do Brazylii. Kibice ani media nie znają go od tej strony. Wszyscy, nawet ci najwięksi, są niesamowicie przyziemni, bardzo przyjacielscy, dbają o to, by ci wchodzący do drużyny czuli się jak w rodzinie. 

Weah już od kilku tygodni przeprowadzał rozmowy i żartował także z Marquinhosem na temat meczu reprezentacji: - Temat tej konfrontacji między nami był często poruszany, żartowaliśmy i śmialiśmy się kto okaże się lepszy. Marquinhos jest strasznie zabawny, uwielbiam go. Ma wspaniałą osobowość, mimo swojego młodego wieku jest bardzo dojrzały i profesjonalny. Podobnie jest z Neymarem i Thiago Silvą, na każdym kroku uczą mnie jak być wielkim - zakończył Timothy.

Źródło: www.espn.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Bee
Ciekawe ile w tym kurtuazji, a ile prawdy? Fajnie by było dla klubu gdyby faktycznie przyjacielskie stosunki panowały w szatni.
10 września 2018; 15:21

Sklep PSG