Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Włodarze PSG rozważają zmianę trenera już w styczniu
13 listopada 2017; 11:40, krzyssekk81

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o ewentualnym zakończeniu współpracy pomiędzy Paris Saint-Germain a hiszpańskim szkoleniowcem, Unai'em Emerym. Kilku zawodników wicemistrza Francji stoi murem za Neymarem, który podważa metody pracy trenerskiej 46-latka. Dodatkowo z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowsze informacje o potencjalnych rozmowach z menadżerami innych zespołów (m.in. Antonio Conte czy Jose Mourinho).

Pozycja Emery'ego w paryskim klubie jest zagrożona od końcówki zeszłego sezonu, kiedy to PSG w kompromitujący sposób odpadło z Ligi Mistrzów (1:6 z Barceloną), a także przegrało walkę o trofeum mistrzowskie na krajowym podwórku z AS Monaco. 

Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Antero Henrique chce, by potencjalny następca Emery'ego zaczął pracę w klubie już w styczniu nadchodzącego roku.


Źródło: www.uk.sports.yahoo.com / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(5)
Bee
Takie same wiarygodne brednia jak i większość tych podawanych co kilka dnia o PSG. Nijakie źródło powołuje się na nie wiadomo kogo, i twierdzi, że w połowie sezonu czołowe kluby Europy zmienią trenerów. Trzeba nie mieć wyobraźni by wierzyć w styczniową wymianę. A jeśli się tak nie daj Boże plotka potwierdzi, to będzie dowodem na kompletny brak profesjonalizmu w PSG (sposób zwolnienia Blanca był 1 sygnałem).
14 listopada 2017; 16:23
Wydaje mi się że to plotki jedynie
13 listopada 2017; 19:02
Jeśli to prawda, to powtarza się sytuacja z Blanciem. Nie zwolnili go po słabych meczach i odpadnięciu z LM, ale dali kopa w najmniej oczekiwanym momencie, w dodatku , kiedy wyniki są dobre. Inna sprawa, to postawienie się „kilku zawodników” za Neymarem. Czyli czekali tak długo, aż znajdzie się ktoś z wielkim ego, bo sami nie mieli cojones powiedziec trenerowi, że się z nim nie zgadzają. Chyba, że wiedzieli, że zarząd ich nie wysłucha, ale skoro powiedział to Neymar....Jeśli to prawda.
13 listopada 2017; 16:40
Trenera wymieniłbym nawet jutro, nie stracilibyśmy na tym :)
13 listopada 2017; 12:43
Na szukanie nowego trenera mieli czas w lecie. Teraz już nie ma czasu na eksperymenty. W styczniu trzeba koniecznie sprowadzić czwartego stopera bo gdy po nowym roku dojdą krajowe puchary podstawowi gracze muszą być oszczędzani na mecze w Lidze Mistrzów. Wiosna będzie decydująca dlatego trzeba poszerzyć kadrę.
13 listopada 2017; 11:57

Sklep PSG