Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć

Sponsorzy

EMIRATES - jedna z największych linii lotniczych, która ma siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.  Dla firmy pracuje na całym świecie prawie 50 tysięcy ludzi. Emirates od lat inwestuje w sport, będąc sponsorem Paris Saint-Germain, czy Arsenalu Londyn.
ORANGE - to międzynarodowa firma telefonii komórkowej. Przedsiębiorstwo świadczy usługi w ponad 18 krajach świata, będąc jedną z największych marek grupy France Télécom, której roczny dochód przekracza 18,6 miliardów euro.
INDESIT - to włoskie przedsiębiorstwo, mające swoją siedzibę w Fabriano. Firma przez wiele lat pracowała na obecny sukces, którym jest uznanie marki za jednego z największych producentów sprzętu AGD. Indesit posiada także dwie fabryki w Polsce, które są ulokowane w Łodzi i Radomiu.
NIKE - to dostarczyciel strojów dla Paris Saint-Germain od 1989 roku. Jest to jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Właśnie spod "łyżwy" wychodzą stroje m.in. takich drużyn, jak FC Barcelona, Arsenal Londyn czy Inter Mediolan.
WINAMAX - to największy francuski serwis internetowy, w którym można grać w pokera poprzez sieć. Na witrynie można spotkać się z milionem innych graczy z całego świata, by zasmakować odrobinę adrenaliny.


Sklep PSG