Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć

Współpraca

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach do prowadzenia serwisu niezbędne jest grono redakcyjne. Chcemy stawać się coraz lepsi pod każdym względem, zaczynając od jakości, kończąc na szybkości przekazu informacji w Wasze ręce.

Właśnie dlatego potrzebujemy osoby, które chętnie pomogą nam w rozwoju serwisu i są otwarte na współprace.

Jeśli jesteś zainteresowany posadą na naszej stronie, musisz spełniać poniższe wymogi:
- Minimum 16 lat,
- Dyspozycyjność ,
- Stały dostęp do internetu,
- Znajomość języka angielskiego lub francuskiego,
- Nienaganna ortografia,
- Umiejętność formułowania zdań,
- Ambicje.


Redaktor – na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem aktualności na zagranicznych serwisach, które następnie tłumaczy. Wymagana kreatywność, bezbłędna ortografia i łatwość tłumaczenia tekstów z języka francuskiego bądź angielskiego.

Publicysta – na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość języka obcego. Osoba ubiegająca się na to stanowisko powinna mieć „lekkie pióro” i obszerną wiedzą związaną z Paris Saint-Germain. Publicysta najczęściej korzysta z własnej wiedzy oraz wszelakich przemyśleń na aktualne tematy.

Korektor – osoba zajmująca to stanowisko zajmuje się korektą newsów. Wymagana przede wszystkim bezbłędna interpunkcja, ortografia, umiejętność odnalezienia ewentualnych błędów, no i mimo wszystko niezbędny jest czas do przeglądania świeżych aktualności. Jako, że staramy się być coraz bardziej profesjonalni, chcemy wykluczyć błędy do minimum.

Kompilator – od osoby zajmującej to stanowisko wymagamy inwencji twórczej, umiejętność posługiwania się programami (najlepiej Sony Vegas, jednak nie widzimy przeszkód, by posługiwać się Windows Movie Maker). Od kompilatora oczekujemy licznych kompilacji, na które sam zbierze odpowiednie materiały.

Aktualizator - od osoby zajmującej stanowisko aktualizatora wymagamy uzupełniania bieżących statystyk (tabela, terminarz, spotkania, kartki, strzelcy oraz inne).

Początkowo praca odbywa się na zasadzie wolontariatu, jednak wraz ze wzrostem popularności witryny, możliwe są skromne korzyści finansowe w przypadku ofert reklamowych.


Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem e-mail – plparissaintgermain@gmail.com

Czekamy na Ciebie!


 

Ostatnio zmodyfikowano: 9 miesięcy temu

Sklep PSG