Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć

Archiwum Shoutboxa

Denilson
dokładnie to jest filozofia emerego. 1-0.2-1.3-2 to idealny moment by sie bronic. co za pajac......;/;/;/ 3-0 albo 4-0 to dopiero robi normalne zmiany
Matias
Już myślałem że znowu w doliczonym czasie stracimy gola i Emeryt zapłaci za swój minimalizm ale tym razem mu się upiekło.
Artemus
@Denilson
Zmiana pokazująca filozofię naszego trenera EMERYta. Ten człowiek nie ma mentalności pasującej do naszego klubu. 2:1 u siebie to świetna okazja do bronienia wyniku i murowania bramy...
Thieux71
W drugiej połowie, która mogła się w zasadzie nie odbyć już, jedyną godną uwagi rzeczą był drybling Marco, który pobawił się z czterema zawodnikami Lyonu :). Odniosłem wrażenie, że po zejściu Lacazetta lwy przestały grać...Szkoda, bo liczyłem na przegraną PSG i dzisiejsze "niusy" w prasie, a tak to trzeba się będzie jeszcze męczyć z Unaiem...
Denilson
ale znowu jakaś chora zmiana Matuidi..a potem naprawia bład i jednak lucas wchodzi i szereguje znowu sklad. co za idiota...ja nie moge w to uwierzyc ze taki slaby trener prowadzi taki gwiazdozbior... Pastore oczywiscie klasa. ale na barce z a słaby...a ben Arfe tto niszczy nadal pan od wfu
vandam
ostatnie 20 minut całkiem dobrze grali, ale mogli docisnąć. Rabiot i Veratti dobrze. Lucas słabizna
koonraadoo
Jak zawsze strzelą bramkę i gra na stojąco. Ogólnie to szło przysnąć w 2 połowie.
vandam
jak to wygląda?
Kamson
No Pastore pięknie, 2 asysta
koonraadoo
To jest własnie róznica kiedy w śodku boiska gra Pastore a nie Matuidi.
Kamson
No jeśli PSG wygra a narazie tak nie jest to będzie 8 trafione spotkanie .
Rybson
Lyon jeszcze dogoni Niceę, jeśli ta nie będzie wygrywać :D
Rybson
Kamson bardzo słabo. 3 mecze tylko trafione. A jak tam u Ciebie? :P
Matias
Dzisiaj albo wygrywamy albo Emerego wywalamy. Każda z opcji ma swoje plusy.
Kamson
Rybson jak tam typer ?
hesus
Predzej bym obstawial ze Silva odejdzie niz Veratti :)
Ibracadabra
Na jutro nie zostali powołani Krychowiak i Lo Celso i niestety Meunier, który leczy uraz. Prawdopodobnie na prawej obronie zagra nasz ulubieniec Serge Aurier.
Ibracadabra
Nicea znów remisuje.
Matias
Wracając jeszcze do meczu z Barceloną:
W 75 minucie Emery wprowadza Auriera. 13 minut później pada gol który uruchamia lawinę nieszczęść. W doliczonym czasie zdesperowany Emery wprowadza Krychowiaka. W tym momencie na boisku przebywają jednocześnie dwaj piłkarze których sama obecność jak magnes przyciąga wszelkie nieszcześcia - Koń Trojański Aurier oraz pupil trenera Grzesiu który jeszcze tydzień wcześniej kopał piłkę w rezerwach. Wkrótce nieprzypadkowo dojdzie do wydarzeń które zapamiętamy już na zawsze. Mam nadzieję że tym razem zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do tych którzy zawinili. Emery, Krychowiak i Aurier muszą latem opuścić ten klub. W pełni rozumiem zawodników PSG którzy mają pretensje do trenera o to że wprowadził z ławki właśnie tych graczy.