Chelsea przejmie cel transferowy PSG?

Chelsea podobno przygotowuje ofertę za pomocnika AC Milan Francka Kessie. Powstaje jednak pytanie: kto jej nie przygotowuje? Kessie wyrósł na lidera włoskiej drużyny. Bez niego Milan jest znacznie słabszym zespołem. Nie dziwi, więc zainteresowanie jego osobom.

Zarówno United, jak i Spurs były wcześniej powiązane z 24-latkiem i zgodnie z plotkami, Liverpool jest teraz jednym z klubów polujących na Kessie. A gdyby Kessie przeprowadził się na Anfield, Milan mógłby podobno poszukać zamiany, dzięki której Thiago Alcantara przeniesie się na San Siro.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ma jeszcze rok do końca umowy z Mediolanem, ale narastają obawy, ponieważ tego lata byliśmy świadkami darmowych transferów Hakana Calhanoglu i Gianluigiego Donnarummy.

Od jakiegoś czasu trwają rozmowy na temat nowej umowy, a Kessie zdążył odrzucić już sporo ofert, co sugeruje, że prawdopodobne jest odejście.

Według dziennikarza Claudio Raimondiego (via Sport Witness) zainteresowany jest również Paris Saint-Germain – główny lider patrząc pod kątem sprowadzania zawodników z wolnych transferów, ale także Chelsea.

Twierdzi się, że Blues oferują pakiet 6,9 mln funtów rocznie dla Kessie, z tym i innymi „rewelacyjnymi ofertami”, które pozostawiają jego przyszłość w Serie A pod znakiem zapytania.

źródło: football365.com