Paul Pogba następnego lata wróci do Francji?

Wiele wskazuje na to, że francuski pomocnik Paul Pogba może następnego lata przenieść się do Paryża. Może to być konsekwencja nadchodzących zmian w angielskim Manchesterze United. Poniżej nakreślamy całą sytuację.

Nowy sezon dla Manchesteru United niedawno się rozpoczął. Leeds i Wolves zostały do ​​tej pory pokonane, a pomiędzy tymi spotkaniami „Czerwone Diabły” zremisowały 1:1 z Southampton. Nadchodzi również powrót Cristiano Ronaldo, który niedawno został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik angielskiego klubu. Express Sport przyjrzy się teraz, jak rzeczy mogą się drastycznie zmienić w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Oto osiem naszych prognoz…
Jak wspomniano powyżej, United podpisali kontrakt z Ronaldo.

Ale mimo to nadal zamierzają ścigać Erlinga Haalanda, a napastnik Borussii Dortmund jest priorytetowym celem w oknie transferowym następnego lata.

United widzą Haalanda jako swoją przyszłość, jako gracza, który będzie w stanie pomóc w walce o zdobycie tytułu Premier League i Ligi Mistrzów na Old Trafford.

A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, reprezentant Norwegii przeniesie się do Anglii w przyszłym sezonie. Co może doprowadzić do nowej roli Ronaldo… United wiedzą, że Ronaldo jest inwestycją na krótką metę. Chociaż napastnik chce grać tak długo, jak to możliwe, wiek w końcu go dogoni. A jeśli United podpisze Haaland, może to być początek końca dla reprezentanta Portugalii. Ronaldo prawdopodobnie nie rozpocznie większości meczów na pozycji nr 9, co oznacza, że ​​być może będzie musiał zadowolić się miejscem na ławce, jeśli napastnik Borussii Dortmund pojawi się w północnej części Anglii.

Spodziewamy się, że United ponownie zainteresuje się Kieranem Trippierem, potencjalnie w styczniu. Ole Gunnar Solskjaer chciał tego lata prawego obrońcy, ale ostatecznie musiał zadowolić się tym, co ma. Diogo Dalot prawdopodobnie nie będzie grał zbyt często, co oznacza, że ​​reprezentant Portugalii będzie chciał odejść latem przyszłego roku. I możliwe, że w takim przypadku Trippier ponownie znajdzie się na ich radarze.

United chce, żeby Paul Pogba został. Reprezentant Francji ma zaledwie rok do końca obecnego kontraktu na Old Trafford, co oznacza, że ​​może negocjować z zagranicznymi klubami w styczniu.

Gdyby chciał zostać i był w pełni zaangażowany w tę sprawę, reprezentant Francji prawdopodobnie podpisałby już teraz nową umowę.

Ale fakt, że nie mówi wiele. Spodziewamy się więc, że Pogba odejdzie, a wielbiciele Realu Madryt, Juventusu i Paris Saint-Germain już czekają w gotowości, by powitać u siebie tego francuskiego wirtuoza piłki nożnej.

źródło: express.co.uk