PSG Mbappe

PSG walczy o Kyliana Mbappe – czy zawodnik opuści klub?

Telefoot podaje, iż Paris Saint-Germain zamierza zaoferować swojej gwieździe kontrakt na jeden, a nawet dwa sezony. Jak zareagował na tę propozycję Kylian Mbappe? 

Real Madryt zainteresowany Kylianem Mbappe 

Kontrakt Paris Saint-Germain z Kylianem Mbappe kończy się 30 czerwca 2022 roku. Najbardziej prawdopodobne jest to, że zawodnik pożegna się z klubem i dołączy bez ceny odstępnego do Realu Madryt. “Królewscy” już w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego oferowali wiele milionów za tego zawodnika. 

“Telefoot” podaje, iż wicemistrzowie Francji pragną zaproponować swojemu graczowi umowę do 2023, a nawet 2024 roku. Krótki czas tej umowy miałaby na celu przekonanie go do pozostania na Parc des Princes. 

Paris Saint-Germain wierzy w swojego zawodnika 

Paryżanie mogą pozostać spokojni — Mbappe czyje się dobrze w ich klubie. Przejął on pozycje lidera, a jego obecność daje zarządowi nadzieję. “The Telegraph” uważa nawet, iż 23-latek nie wyklucza możliwości przedłużenia umowy – nawet już teraz. 

“Telefoot” podaje jednak, iż zawodnik przekazał działaczom, iż nie ma zamiaru decydować o swojej przyszłości przed nastaniem końca obecnego sezonu. Według “Asa”, w Madrycie nastąpił pełny spokój oraz wiara w sprowadzenie nowego “galactico” na stadion Santiagi Bernabeu, 

 

One thought on “PSG walczy o Kyliana Mbappe – czy zawodnik opuści klub?

  1. Myślę, że ostatecznie Mbappe odejdzie z klubu. On chciały być liderem i najlepszym strzelcem, ale przy obecności Neymara i Messiego jest to niemożliwe.

Comments are closed.