Inter Miami chce u siebie Leo Messiego

Gonzalo Higuain przyznał, że w przyszłości Inter Miami będzie chciał podpisać kontrakt z Lionelem Messim.
Pomimo wieloletniego zainteresowania MLS, Messi zdecydował się podpisać lukratywny kontrakt z Paris Saint-Germain, opuszczając Barcelonę na początku tego lata.

Jednak podczas gdy Argentyńczyk ma możliwość przedłużenia umowy na Parc des Princes do 2024 roku, Higuain spodziewa się, że Inter Miami będzie w kontakcie z francuskimi gigantami.

W rozmowie z ESPN Higuain powiedział: „Nie chcę wpadać w kłopoty, nie wiem o Leo w Miami. Podpisał kontrakt na dwa lata z PSG. Klub tego chce, zobaczymy.”

Wszystko jest więc jeszcze dalekie od czegokolwiek. Jednak nie ulega wątpliwości, że Inter Miami nie będzie pierwszym i jedynym amerykańskim zespołem, który będzie chciał sprowadzić do siebie argentyńskiego super-gwiazdora. Im Messi będzie bliżej końca kontraktu w Paryżu, tym kolejka po jego podpis będzie robiła się coraz dłuższa.

Messi jeszcze nie strzelił gola ani nie przyczynił się do asysty dla PSG, ponieważ został ograniczony do zaledwie 114 minut futbolu. Argentyńczyk jest spokojnie wprowadzany do nowego zespołu przez Maurizio Pochettino. Jest jednak kwestią czasu, kiedy zacznie odgrywać znacznie większą rolę w paryskim klubie, a wtedy bramki i asysty znów zaczną wpadać na konto kapitana reprezentacji Argentyny.

źródło: sportsmole.co.uk