Kolejny klub dołącza do rywalizacji o Hakimiego

Prawy wahadłowy Interu Mediolan jest łakomym kąskiem w tym oknie transferowym. Kolejnym klubem, który włączył się w walkę o jego podpis jest FC Liverpool. Anglicy muszą wygrać z Chelsea, a także Paris Saint-Germain.

Nie ulega wątpliwości, że największe możliwości finansowe ma francuski klub. Ich zdolność pieniężna jest w zasadzie nieograniczona. Już w tym okienku „wykiwali” FC Barcelonę i sprzątnęli im sprzed nosa Georginio Wijnalduma. Coraz bliżej przenosin do Francji jest również Gianluigi Donnarumma, który ma podobno zarabiać aż 12 milionów euro na rok.

W związku z tym pozostałe dwa kluby nie będą miały łatwego zadania. Nie są jednak bez szans. Zarówno Liverpool jak i Chelsea to zespoły o uznanej marce, występujące w najlepszej lidze na świecie. Dla wielu może to mieć znacznie ważniejsze znaczenie niż ilość zer na koncie. Czy będzie miało podobne znaczenie dla Achrafa Hakimiego? Według angielski doniesień „The Reds” mogą okazać się jednak bardziej atrakcyjniejszym wyborem od PSG. Na rozwiązania trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. Bez wątpienia będzie to jednak jeden z ważniejszych transferów letniego okienka.

źródło: anfieldcentral.co.uk