Paris Saint-Germain negocjuje z obrońcą „Królewskich”?

Jak donoszą angielskie i francuskie media, przedstawiciele paryskiego klubu nawiązali kontakt z Raphaelem Varanem. Musi to być nie lada szok dla kibiców i działaczy Manchesteru United. Wydawało się, że to właśnie w Anglii wyląduje reprezentant Francji. Tymczasem sympatyków United czeka trudny i nerwowy czas.

Francuski obrońca już od dłuższego czasu był łączony z Manchesterem United. Ci jednak póki co wyglądają na zdeterminowanych, by sprowadzić do siebie Jadona Sancho. Skrzydłowy Borussii Dortmund także już od dłuższego czasu łączony jest z „Czerwonymi Diabłami”. Skupienie na Angliku może wykorzystać Paris Saint-Germain i wejść do gry o francuskiego obrońcę. Varane’owi do końca kontraktu pozostało już tylko 12 miesięcy, więc nie będzie tu również mowy o wielkiej kwocie odstępnego.

Jednak dopóki nie zobaczymy konkretów nie będziemy nic wiedzieli. Już teraz mówi się także, że Real będzie chciał namówić swojego zawodnika do przedłużenia kontraktu. Co z tego wyniknie? Na ten moment ciężko wyrokować.

źródło: caughtoffside.com