Mauro Icardi odejdzie z Paris Saint-Germain?

Paris Saint-Germain jest gotowe sprzedać Mauro Icardiego. Taką informację podały francuskie i włoskie media. Argentyńczyk od początku letniego okienka transferowego łączony jest z odejściem z PSG. Jego usługami zainteresowany jest Juventus Turyn. Massimiliano Allegri jest podobno wielkim entuzjastom talentu Icardiego. Sam zawodnik w ostatnim czasie wysyła czytelne sygnały w kierunku „Starej Damy”. Teraz, wraz ze zgodą paryżan na sprzedaż, jego transfer wydaje się być niemal pewny.

Były kapitan i najlepszy strzelec Interu Mediolan po przejściu do PSG nie przestał zdobywać bramek. Jednak pomimo tego nie został „twarzą” swojego klubu. W Paryżu nadal wyżej cenią sobie umiejętności, jak i moc marketingową Neymara czy Kyliana Mbappe. Argentyńczyk, choć jest gwiazdą światowego futbolu pozostaje za nimi.

Max Allegri chciał sprowadzić do Juventusu Icardiego już podczas pierwszej okazji prowadzenia turyńskiego klubu. Wtedy napastnik grał jeszcze w Mediolanie, a ostatecznie wybrał przenosiny do Paryża. W obecnej sytuacji wygląda na to, że Allegri dopnie swego i będzie miał okazję poprowadzić Icardiego.

PSG wydało sporo pieniędzy na sprowadzenie nowych zawodników. Teraz musi znaleźć oszczędności. Oznacza to, że możemy spodziewać się kilku transferów Z Paryża. Jednym z nich będzie Mauro Icardi, który ma jeden z najwyższych kontraktów w zespole.

źródło: juvefc.com