Paris Saint-Germain zwinie Arsenalowi piłkarza?

Mauricio Pochettino i Paris Saint-Germain są gotowi przechytrzyć Arsenal i zgarnąć przed nim zawodnika Brighton. Tak donoszą angielskie media. Według nich, na celowniku paryżan znalazł się Ben White. Młody obrońca jest wartościowym zawodnikiem Brighton i dzięki postawię w zeszłym sezonie znalazł się na celowniku większych. Według doniesień, angielski zespół oczekuje za niego 50 milionów funtów. To sprawiło, że „Kanonierzy” zaczęli się zastanawiać. Jak doskonale wiemy Arsenal nie jest skory do wydawania wielkich sum na zawodników.

Mówi się, że jeżeli klub z północnego Londynu nie zdecyduje się na wykup White’a – zrobi to PSG. Pochettino odbył rozmowę z Marcelo Bielsą, który doskonale zna zawodnika. Doniesienia wskazują na to, że Bielsa mocno zachwalał talent i umiejętności młodego, angielskiego zawodnika. Francuzi są w stanie zapłacić oczekiwaną kwotę za White’a, który obecnie przebywa z reprezentacją Anglii na mistrzostwach Europy.

Według angielskich dziennikarzy, Arsenal jest gotowy zaproponować 45 milionów funtów. Poprzednia oferta – 40 milionów – została przez Brighton odrzucona. Jednak nowa prawdopodobnie również nie będzie zaakceptowana.
Przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Anglii White ma być świadom zainteresowaniu ze strony londyńskiego klubu. Podobno byłby zainteresowany przejściem do zespołu Mikela Artety. Czy do tego dojdzie? A może jednak dyrektor sportowy Paris Saint-Germain okaże się być bardziej zdeterminowany i sprowadzi go do siebie?

źródło: dailycannon.com