Inter nie zaakceptuje wymiany zawodników

Inter Mediolan nie jest gotowy na przyjęcie oferty uwzględniającą wymianę zawodników. W związku z tym Chelsea niejako wypada z walki o przejęcie Achrafa Hakimiego. To natomiast daje szansę Paris Saint-Germain, które również widziałoby Marokańczyk w swoim zespole. Według dziennikarza La Gazzetto dello Sport, Alfredo Peduli, Inter Mediolan jest gotowy obniżyć swoje oczekiwania finansowe. Według Włocha, „Nerazzuri” zadowoli kwota w okolicach 70 milionów euro. Mistrz Włoch ma jednak jeden warunek. Oczekują gotówki.

To jest problem dla angielskiej Chelsea, która wolałaby zapłacić mniej i w rozliczeniu oddać jednego ze swoich zawodników. Mówiło się o Emersonie. Inter nie chce o tym słyszeć. Wiadomym jest, że włoski gigant ma problemy finansowe i musi załatać dziurę w budżecie. Chelsea nie jest w stanie im niczego zaproponować. W związku z tym Anglicy raczej wypadną z wyścigu.

Inna sprawa ma się z Paris Saint-Germain. Francuzi akurat na brak pieniędzy nie mogą narzekać. Spokojnie będą w stanie zapłacić oczekiwaną kwotę za marokańskiego wahadłowego. Zwłaszcza, że paryżanie są zdeterminowani odzyskać utracone mistrzostwo Francji i wreszcie wygrać Ligę Mistrzów.

Klub z Paryża jest niezwykle zdeterminowany, by sprowadzić Hakimiego. Według francuskich gazet obrońca Interu jest priorytetem dla Leonardo – dyrektora sportowego PSG.
W zeszłym sezonie Achraf Hakimi był w wybornej formie. Zdobył siedem bramek i jedenaście asyst w 45 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

źródło: football-italia.net