Powrót Neymara do Paris Saint-Germain oddalony w czasie

Kapitam Paris Saint-Germain Marquinhos przekazał najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia Neymara. Wyjawił on, iż powrót jego rodaka ze względów zdrowotnych zostanie oddalony w czasie. 

Brak rzetelnych informacji na temat daty powrotu Neymara do gry 

Skrzydłowy Paris Saint-Germain Neymar doznał urazu kostki pod koniec listopada w meczu przeciwko AS Saint- Étienne. Od tego czasu sztab medyczny nie przekazywał informacji na temat orientacyjnego terminu powrotu zawodnika na boisko. 29-latek w obecnym sezonie strzelił trzy gole oraz zanotował tyle samo asyst. 

Czy Neymar powróci do Ligi Mistrzów? 

Skrzydłowy Paris Saint-Germain ciężko pracuje nad powrotem do rozgrywek w Lidze Mistrzów. Robi wszystko, aby wrócić do zdrowia i być gotowym w okolicach daty wznowienia rywalizacji w Lidze Mistrzów. Przeszedł badania, które wskazują, iż niestety Neymar będzie pauzował nieco dłużej, niż przewidywano. Teraz powinien zachować trzeźwość umysłu, postawić na regenerację i wrócić w tym istotnym momencie sezonu. Takna temat zaistniałej sytuacji  wypowiada się kapitan paryskiej drużyny Marquinhos. 

W połowie lutego odbędą się pierwsze spotkania 1/8 finału najważniejszych rozgrywek w Europie w klubowej piłce, a już dziś wicemistrz Francji pozna swojego przeciwnika. Wszystko wskazuje na to, iż dopiero wtedy, a nie jak przypuszczano miesiąc wcześniej, Mauricio Pochettino będzie mógł liczyć na pomoc Neymara.  

Paris Saint-Germain do końca roku rozegra jeszcze dwa mecze. W pierwszym z nich drużyna zmierzy się z SC Feignies w Pucharze Francji. Natomiast w drugim spotkaniu drużyna będzie rywalizować z Lorient w Ligue 1. Oba te spotkania będą dla zawodników Paris Saint-Germain konfrontacją na wyjeździe.