Paris Saint-Germain wygrywa po raz szósty

Paris Saint-Germain pokonał Lyon 2-1 w meczu Ligue 1 w niedzielę. Długo jednak mogliśmy mieć wrażenie, że to OL zdoła zgarnąć komplet punktów. Grali dobrze i pierwsi wyszli na prowadzenie. Paris Saint-Germain tymczasem przeżywało męki… Olympique Lyon objął prowadzenie w 54. minucie z Lucasem Paquetą, a Neymar wyrównał wynik rzutem karnym w 66. minucie. PSG zapewniło sobie szóste zwycięstwo w sześciu meczach Ligue 1 dzięki bramce Mauro Icardi w 93 minucie na Parc des Princes.

Argentyńska supergwiazda Lionel Messi wydawał się niezadowolony z tego, że został zmieniony. Wynikiem tej zmiany był brak przybicia tzw. piątki ze swoim szkoleniowcem. Argentyńczyk wydawał się być oburzony faktem, że zostaje zdjęty z boiska. Niestety dla niego, to nie on jest szkoleniowcem Paris Saint-Germain tylko Mauricio Pochettino. Achraf Hakimi został usunięty w 75. minucie meczu. Messi wydaje się słabiej radzić sobie w swoim pierwszym sezonie z The Parisiens, ponieważ jeszcze nie strzelił gola lub asysty dla swojego zespołu w 190 minutach gry w tym sezonie.

PSG prowadzi w tabeli Ligue 1 z 18 punktami, a Olympique Marseille zajmuje drugie miejsce z 13 punktami. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie Paris Saint-Germain odzyska utracony w zeszłym sezonie tytuł mistrzowski.

źródło: aa.com.tr