Zaskakujące nowiny ws. Kyliana Mabppe

Kylian Mbappe od dłuższego czasu odrzuca ofertę nowej umowy z Paris Saint-Germain. Gwiazdor Był ponoć zdecydowany na przeniesienie do Realu Madryt. Najnowsze informacje podają, iż doszło jednak do niespodziewanego zwrotu akcji. Francuski dziennikarz Daniel Riolo poinformował, że Mbappe niebawem ogłosi decyzję o pozostaniu w PSG.  

 Wiele prób podpisania kontraktu z Kylianem Mbappe 

Kylian Mbappe od dłuższego czasu uznawany jest za bohatera najgłośniejszej sagi transferowej świata futbolu. 23-latek konsekwentnie odrzuca następne oferty Paris Saint-Germain dotyczące przedłużenia wygasającego już latem kontraktu. Sądzono, iż włodarze PSG proponowali swojej gwieździe nadzwyczaj dogodne warunki. Ofensywny piłkarz mógł zarabiać, ile tylko zapragnie.  

Kylian Mbappe nie trafi do Realu Madryt? Gwiazdor PSG ma ogłosić, iż pozostaje w aktualnym klubie  

Paryżanie robili, co tylko mogli, aby zadowolić swojego najcenniejszego gracza i namówić go do podpisania kolejnej umowy. Pojawiły się doniesienia, iż PSG jest gotowe nawet zrezygnować ze współpracy z Neymarem i Lionelem Messi, by tylko zadowolić Mbappe. Tym sposobem Kylian stałby się niepodważalnym liderem oraz gwiazdą numer jeden w ekipie. Miałby także otrzymać opaskę kapitańską, którą jak dotąd nosi bardziej doświadczony Marquinhos.  

Kylian Mbappe był jednak nieugięty oraz zdeterminowany do tego, by podjąć się nowego wyzwania już w innym miejscu. Najpoważniejszym kandydatem do zakontraktowania piłkarza okazał się oczywiście Real Madryt. Wszyscy już oswoili się z przypuszczeniami, że Francuz będzie nowym nabytkiem “Królewskich”. Za sam podpis pod kontraktem z hiszpańskim gigantem Mbappe miał otrzymać 40 milionów euro. Jak się okazuje, sprawa wcale nie jest przesądzona. To przynajmniej można wywnioskować z wypowiedzi francuskiego dziennikarza Daniela Riolo.  

W czasie rozmowy w programie “After Foot” Riolo podał, iż Kylian Mbappe niebawem ogłosi decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Zawodnik ma poczekać jeszcze kilka tygodni, a kolejno zakomunikować, iż pozostanie w PSG.