Sergio Ramos trafi do Paris Saint-Germain?

Sergio Ramos po wielu latach rozstał się z Realem Madryt. Teraz przed nim trudna decyzja wybrania klubu w którym będzie kontynuował swoją karierę. Jeszcze jakiś czas temu wiele wskazywało, że może to być angielski Manchester United. Ramos przed kilkoma laty wielokrotnie był łączony z „Czerwonymi Diabłami”. Najbliżej transferu było w 2015 roku jednak ostatecznie pozostał on w Madrycie.

Jednak według angielskich mediów, United nie zamierza starać się o podpis Sergio Ramosa pod kontraktem. Według doniesień klub ma być wciąż zły na sposób w jaki Ramos i jego agenci ich potraktowali. W związku z tym nie zamierzają się zgłaszać do byłego reprezentanta Hiszpanii. Nawet w obliczu tego, że jest on obecnie bez klubu. Angielski klub zdecydowanie bardziej preferuje Raphaela Varane’a. Jeszcze do niedawna klubowy kolega Sergio Ramosa może kosztować „Czerwone Diabły” około 50 milionów euro. Według mediów, Ole Gunnar Solskjear jest zdeterminowany by Francuz trafił na Old Trafford jeszcze tego lata.

Media zaczęły prześcigać się więc w spekulacjach do którego klubu Hiszpan trafi. Według prasy najbliżej sprowadzenia go do siebie ma być Paris Saint-Germain. Paryżanie coraz bardziej wyglądają na królów polowania w tegorocznym okienku. Francuzi mają w planach wygrać wreszcie Ligę Mistrzów i odzyskać mistrzostwo Francji. Segio Ramos miałby im w tym pomóc.

źródło: strettynews.com